08 Dhjetor 2023

Sport

Messi shpëton Barcelonën nga barazimi

Barcelonë, 28 shkurt - Barcelona ka shënuar fitore të vështirë ndaj Malagës në Camp Nou me rezultat 2-1. Barcelona që nga sekonda e parë deri në atë të fundit kishte posedim mbi 70% të kohës në top. Rastet ishin të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)