22 Shkurt 2024

Sport

Anderson: E ardhmja ime është te United

Manchester, 24 shkurt - Mesfushori i Manchester Unitedit, Anderson, thotë se përkundër disa ofertave që i janë bërë, ai dëshiron ta vazhdojë karrierën në Old Trafford. Lexo

Panucci prish kontratën me Parmën

Romë, 24 shkurt - Me anë të një deklarate zyrtare, skuadra e Parmës ka njoftuar se ka shfuqizuar kontratën e mbrojtësit italian Christian Panucci. Lexo

Leonardo tifos i Chelsea-s

Milano, 24 shkurt - Trajneri i Milanit, Leonardo, nuk ka dyshime se gjatë mbrëmjes se sotm ku do luhet akti i parë mes Inter dhe Chelsea, ai do bejë tifo për skuadrën e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)