29 Shkurt 2024

Sport

Riberi, klubet më të mira e kërkojnë

Romë, 13 mars - Siç edhe është bërë e ditur kohë më parë, Reali i Madridit, pas eliminimit surprizë në përballjen e dyfishtë në Champions League nga Lioni, ka vënë në shënjestër talentin francez Frank... Lexo

Shumaher: Gati për sfidat e reja

Frankfurt, 12 mars - Michael Shumaher për mediat gjermane deklaroi se është i përgatitur mirë për fillimin e sezonit të ri, në të cilin kthehet pas... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)