02 Dhjetor 2023

Sport

Toti rikthehet ndaj Interit

Torino, 24 mars - Françesko Toti është shumë pranë rikthimit, madje dëshiron një gjë e tillë të ndodhë në ndeshjen e së shtunës ndaj Interit. Pas fitores me Udinezen, që e ka çuar në vetëm 4 pikë... Lexo

Milan, Leonardo optimist për titullin

Milano, 24 mars - Milan nuk ka arritur të kalojë Interin në renditje, pas barazimit me Napolin, por tekniku i kuqezinjve, Leonardo, ka besim se skuadra e tij do të arrijë... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)