22 Shkurt 2024

Sport

Hungarisë i merret organizimi i garave në Moto GP

Budapest, 20 mars - Federata ndërkombëtare e motoçiklistëve ka bërë të ditur se Hungaria këtë sezon nuk do të organizojë gara në kampionatin e Moto GP-së, pasi që shtegu në Balatonring nuk do të përfundojë... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)