05 Dhjetor 2023

Siguri

KFOR-i i kënaqur me suksesin e Policisë së Kosovës

Prishtinë, 10 shtator - Ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi dhe gjenerali i KFOR-it Erhard Buhler, vlerësuan gjendjen e sigurisë si të qetë dhe stabile me trend të përmirësimit të vazhdueshëm, përkundër disa... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)