05 Dhjetor 2023

Siguri

Plagoset një pjesëtar i FSK-së

Mitrovicë, 17 shtator - Një pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës është plagosur rëndë nga një pjesëtar tjetër i kësaj force. Merret vesh se plagosja ka ardhur pas një zënke në mes të dy... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)