17 Qershor 2024

Opinion

Dy lajme të mira

Pas humbjes së djathtës ekstreme në Francë, e njëjta ndodhi edhe në Slloveni. Atje fitoi Robert Golob, në garë me kandidatin tjetër Janez Jansha,... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)