21 Shtator 2023

Opinion

T’i merret mandati i deputetës Blerta Deliut Kodra

Debat i nxitur ditë më parë në parlamentin e Kosovës krijoj atmosfere skandaloze në gjithë trevat shqiptare . Deputetja e PDK-së Blerta Deliu, akuzoj grupin e Kumanovës që sot kalben në burg dhe ca të tjerë që janë vrarë... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)