22 Shkurt 2024

Kulturë

Kim Kardashian pëlqen të dalë me bikini

SHBA, 3 maj - Kim Kardashian dëshiron që veshjet e brendshme të plazhit ta tregojnë në mënyrë sa më të mirë figurën e saj. Ylli televiziv është bashkuar me motrat e saj Khloe dhe Kourtney për të dizajnuar linjën e tyre... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)