02 Prill 2023

Kulturë

Céline Dion pret binjakë

SHBA, 2 qershor - Céline Dion, 42 vjec, pret binjakë. Këngëtarja, pas fekondimit të gjashtë in vitro dhe një cikli agopunture ka realizuar ëndrrën e saj dhe ndodhet në javën e 14-të të shtatzanisë së saj. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 prill 2023

- Partia Demokratike e Kosovës organzon  "Marshin për Drejtësi". (Sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ora 14:00)

- Shënohet 33 vjetori i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren. (Restaurant "Oferta", ora 15:00)