22 Shkurt 2024

Tregti

Vazhdon paqëndrueshmëria e tregjeve të aksioneve

New York, 12 gusht - Tregjet e aksioneve vazhdojnë të jenë të paqëndrueshme. Në pak ditë, shqetësimet rreth niveleve të borxhit publik në Shtetet e Bashkuara dhe në Evropë i kanë fshirë të gjitha fitimet që... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)