05 Dhjetor 2023

Tregti

SHBA: Rishfaqen ethet e arit

New York, 30 gusht - Me rritjen e çmimeve të arit në botë, në disa pjesë të Shteteve të Bashkuara ka lindur përsëri interesimi për... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)