27 Shtator 2023

Sport

Behrami rikthehet në Serie A

West Ham, 5 prill - Mesfushori kosovar i West Hamit, Valon Behrami, është pranë rikthimit në Serie A, me skuadrën e Palermos që ka shtuar interesimin për të. Sipas The Mirror, Behrami ishte pranë kalimit në Serie A që në janar, mirëpo... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)