01 Dhjetor 2023

Sport

Ronaldinho premton gola dhe luftë për Scudetto

Milano, 9 prill - Ronaldinho ka nënvizuar synimet e Milanit prej tani deri në fund të sezonit, përderisa ai tenton t’i motivojë bashkëlojtarët në luftën për Scudetto. Me gjashtë ndeshjet e mbetura, Ronaldinho ndjen se Milani ka kapacitet... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)