02 Prill 2023

Sport

Kaka rikthehet në stërvitje dhe shënon gol

Madrid, 23 prill - Futbollisti braziliani i Realit të Madridit, Leite Kaka i cili sot feston ditëlindjen e tij të 28-të, ka arritur të jetë pjesë e një ndeshjeje në stërvitjet e skuadrës së tij. Ky me siguri është një lajm i... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 2 prill 2023

- Partia Demokratike e Kosovës organzon  "Marshin për Drejtësi". (Sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, ora 14:00)

- Shënohet 33 vjetori i degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren. (Restaurant "Oferta", ora 15:00)