01 Dhjetor 2023

Sport

Ronaldinho duhet të pranojë ulje të pagës

Milano, 31 mars - Milani është duke përgatitur rinovim të marrëveshjes me Ronaldinhon, por lojtari duhet të pranojë zvogëlim të pagës për 25 për qind. Pas formës së shkëlqyeshme të brazilianit këtë sezon... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)