18 Prill 2024

Botë

UNDP me projekt të ri për hulumtim të opinionit publik

Prishtinë, 22 shtator - Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) mbajti sot një tryezë një ditore për të shënuar fundin e projektit të Sistemit të Paralajmerimit të Hershëm dhe fillimin e projektit të ri ‘Pulsi... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)