18 Prill 2024

Ekonomi

Ministrja Tahiri takoi sindikalistët e shërbimit civil

Prishtinë, 7 prill - Ministrja Edita Tahiri ka pritur në takim delegacionin e Sindikatës së Shërbimit Civil dhe Sindikatës së Administratës Publike, me ç’rast u bisedua rreth çështjeve që janë adresuar nga ana e këtyre... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)