19 Prill 2024

Energjetikë

Termokosi siguron ngrohje vetëm për QKUK-në

Prishtinë, 28 dhjetor - Në një kumunikatë për opionion, "Termokos" bënë ditur se "me kohë disa herë sivjet ka paralajmëruar se është në fund të shfrytëzimit të rezervave të saj me mazut, që nga pasditja e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)