08 Dhjetor 2023

Energjetikë

Përdor ndriçim efiçent, shpenzo më pak energji!

Prishtinë, 3 gusht - “Projekti për ndriçim Efiçient në Kosovë” është një iniciativë e Ministrisë së Energjisë dhe Minierave (MEM) që zbatohet me mbështetjen e Bashkëpunimit Teknik Gjerman (GTZ) për... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)