19 Prill 2024

Arsim

UBT marrëveshje me Universitetit Gjeorghe Cristea

Prishtinë, 25 shtator - Me qëllim të zhvillimit të bashkëpunimit universitar dhe atë akademik dhe në pajtim me qëllimet dhe interesat e përbashkëta, Universiteti për Biznes dhe Teknologji (UBT) nënshkroi marrëveshje ... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)