29 Shkurt 2024

Tregti

Mbyllet panairi “Expokos 2010”

Prishtinë, 9 maj - Congress & Event Organization (CEO ) ka bërë të ditu se sot do të përfundojë punën edicioni i nëntë i Panairit ndërkombëtar të ndërtimit, energjetikës, teknikës dhe mobilerisë “Expokos... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)