29 Shkurt 2024

Tregti

Dogana zbulon mjete monetare në Aeroport

Prishtinë 28 shtator - Dogana e Kosovës ka bërë të ditur se dje në pikë kalimin kufitar Aeroport respektivisht te kontrolli i pasaportave në dalje është selektuar për kontroll një udhëtar. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)