18 Prill 2024

Tregti

Më 14 qershor do të mbahet ankandi i Letrave me Vlerë

Prishtinë, 7 qershor - Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve njofton se më 14 qershor 2022 do të mbahet ankandi i shtatë për vitin 2022. Në këtë ankand, do të emetohen Obligacione me maturitet 5 vjeçar në shumën prej 20... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)