22 Shkurt 2024

Ekonomi

Ministria e Financave ekzekuton pagat

Prishtinë, 5 shtator - Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar se sot ka ekzekutuar pagat edhe për pjesën e mbetur të organizatave buxhetore.... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)