05 Dhjetor 2023

Siguri

Rifunksionalizohet Paneli për Lirim me Kusht

Prishtinë, 22 mars - Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, gjatë një takimi që zhvilloi sot me Silvio Bonfigli, shef i komponentës së Drejtësisë së EULEX-it, Anu Melkko, zëvendësdrejtor i Njësisë Korrektuese të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)