26 Mars 2023

Paris çmend meshkujt në Coachella Festival

Kaliforni, 20 prill - Paris Hilton, çmend të pranishmit në Coachella Festival,që mbahet në Kaliforni. Bjondja pasanike është shfaqur me një veshje te verdhë, piercing në kërthizë, por me një dekolte të reduktuar...ku përfundoi gjoksi i saj disi i bëshëm?

Paris nuk humbet asnjë rast për t'u shfaqur dhe sa herë që del në publik numri i recipetave të saj duket i ndryshëm.

Tani të gjithë presin prezantimin e radhës së Paris dhe formave të saj të ardhshme trupore.

Kalendari

Ngjarjet e datës 26 mars 2023

- Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe në Krushë të Madhe dhe në Krushë të Vogël. (Krushë e Madhe, ora 8:00)

- Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani bën homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në fshatin Krushë e Madhe. (Krushë e Madhe, ora 11:00)

- Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit të Republikës së Kosovës, ora 12:00)