27 Mars 2023

Kardashian: Nuk jam e lidhur me Ronaldon

SHBA, 20 prill - Bukuroshja Kim Kardashian, ka mohuar të gjitha spekulimet për lidhjen e saj me Cristiano Ronaldon duke thënë se dëshiron të qëndrojë 'single' pas ndarjes nga i dashuri i saj, Reggie Bush.

"Unë nuk mendoj se jam njëra prej vajzave për lidhje të gjata, më pëlqen të rifreskohem. Tani dua të jem vetëm. Unë nuk mund të kujtoj herën e fundit kur isha pa të dashur. Unë punoj shumë për këtë dhe vërtetë nuk po mendoj për të dashur", ka thënë bukuroshja.

Edhe pse ajo është pranë romancës së re, Kim Kardashian kategorikisht ka mohuar spekulimet se ajo e ka puthur superyllin Cristiano Ronaldo në Miami.

"Sipas mediave në SHBA, unë po puth shumë njerëz! Secilën herë kur jeni në të njëjtin vend ata thonë se je takuar me të dashur të ri dhe në këtë pikë unë jam dorëzuar. Kush është burimi? Do të doja të dija, dua të punësoj njerëz për blogun tim dhe do të doja të dija se kush janë këto burime", ka thënë Kardashian. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 27 mars 2023

- Udhëheqës të Komunës së Suharekës bejnë homazhe pranë lapidarit të "Betejës së Semetishtit". (Semetisht, ora 10:00)

 - Udhëheqës të Komunës së Suharekës bejnë homazhe pranë pllakës Përkujtimore në Peqan. (Peqan, ora 10:30)

- Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë takohet me Ambasadorin e Suedisë në Kosovë, Jonas Westerlund. (Kuvendi i Kosovës, salla N506, ora 11:00)  

- Në kuadër të edicionit të 13-të, Java e Frankofonisë përurohet hapësira Franceze 'Metro Station Quatre - Septempre'. (Universiteti Ukshin Hoti në Prizren, ora 11:00)

- Udhëheqës të Komunës së Suharekës bejnë homazhe pranë Kompleksin Memorial të Dëshmorëve në Suharekë. (Suharekë, ora 11:00)

- Nën patronatin e kryetarit të Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj promovohet libri me titull "Simbol Çlirimtari" kushtuar Heroit të Kombit Milazim Kiqina. (Shtëpia e Fellbahut në Suharekë, ora 12:00)

- Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti mban konferencë për media. (Ndërtesa e BQK-së, ora 15:00)