05 Mars 2024

Cannon i dhuron Mariah Carey një libër me mesazhe dashurie

SHBA, 16 shkurt - Nick Cannon i ka dhënë gruas së tij Mariah Carey një libër me mesazhe dashurie për përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Muzicienti, i cili u martua me Carey në vitin 2008, ka thënë se ai i ka mbledhur letrat të cilat i ka shkruar për të çdo ditë që nga dita e parë e takimit dhe i na bashkuar ata vetë si një dhuratë 'romantike' për të.

"Ajo ka nevojë të inspirohet. Ajo është një femër emocionale, e ndjeshme. Keni nevojë për një inspirim ditor. Në takimin e parë, i pata premtuar se çdo ditë, do t'i shkruaja asaj në email, do ta telefonoja, do t'i dërgoja mesazhe inspiruese dhe që nga ajo ditë e kam bërë këtë çdo ditë".

"Në ditën e përvjetorit të parë të martesës, i kam marrë të gjitha ato mesazhe dhe i kam ngjitur në një libër. Romantike!", ka thënë Cannon.
 

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)