01 Dhjetor 2023

Konkursi për drejtor të ANP, konkurojnë 12 kandidat

Prishtinë , 11 shkurt - Në konkursin për Kryeshef Ekzekutiv të Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës (ANP) i cili edhe është mbyllur zyrtarisht dje kanë konkuruar 12 kandidat.

Deri në fund të konkursit kanë aplikuar kandidatët si vijon:

1. Enis Shatri

2. Driton Morina

3. Isak Krasniqi

4. Fidan Bahtiri

5. Nazmi Halimi

6. Naser Ramadani

7. Avdullah Hoxha

8. Agim Dibrani

9. Nexhat Bala

10. Atdhe Dema

11. Agron Mustafa

12. Nuri Bahtijari

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)