22 Shkurt 2024

Sport

Sot hyrja pa pagesë në pishinën e Gërmisë

Prishtinë, 23 korrik - Virusi Corona ka hapur shumë çështje dhe pyetje - jo vetëm për shëndetin e njeriut dhe krizën ekonomike. Për momentin qytetarët e Kosovës janë duke jetuar dy kriza - pandeminë e Coronavirusit dhe krizën... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)