21 Shtator 2023

Opinion

Pse ta festoj Vitin e Ri pagan

Të mendosh për gjëra të mëdha është një gjë që e bëjnë njerëzit e mëdhenjë, sepse ata të vegjëlit vazhdojnë me iluzione dhe me ëndërrat e tyre të parealizueshme. Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)