04 Tetor 2023

Ritchie: Seksi me Madonnen, torturë e vërtetë

SHBA, 2 shkurt - “Madonna është obsesive dhe narciziste”. Këtë sekret të jetes private të këngëtares e rrefen ish bashkëshorti Guy Ritchie në një intervistë për revisten “Girl”, duke nxjerrë në dritë anet e errëta të jetës së saj.

“Vendos përherë në qender të vëmendjes veten. Eshtë e burgosur nga imazhi. Madonna me detyronte të beja seks duke dëgjuar këngët e saj”, thekson Ritchie, duke e cilësuar ish bashkëshorten si një njeri jonormal.

“I pelqente të kalonim momente intime në kolltukun me audio të integruar duke dëgjuar muzike. Unë pëlqeja krevatin por ajo dëshironte dicka me të komplikuar. I di përmendesh, Secrets, Vogue, Holiday dhe 500 këngët e saj, pasi isha i dëtyruar t’i dëgjoja në momentet intime”, shton ai. 

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)