01 Dhjetor 2023

Kevin Costner bëhet baba për të shtatën herë

Hollywood, 18 shkurt - Aktori hollivudian, Kevin Costner, po përgatitet të presë në jetë fëmijën e tij të shtatë, pasi gruaja e tij e dytë është sërish shtatzënë.

Ylli i filmit "Bodyguard" në vitin 2004 u martuan me modelen gjermane Christine Baumgartner, me të cilën ka dy djem, ndërsa tani çifti pret fëmijën e tretë- që është i shtati i Costner.

"Gruaja ime do të lindë në muajin qershor", ka konfirmuar aktori 55-vjeçar për revistën gjermane Bunte. Costner ka edhe tre fëmijë me gruan e tij të parë Cindy Silva, dhe një djalë nga lidhja me Bridget Rooney.

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)