18 Prill 2024

Industri

Audi Q8 më performancë unike

Frankfurt, 26 tetor - Audi Q8 ofron një performancë unike dhe vjen me një dizajn fantastik SUV. Një skicë delikate integron një karakter sportiv në dobi të Audi Q8, duke ruajtur mjaft hapësirë ​​dhe shikueshmëri... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)