01 Dhjetor 2023

Energjetikë

KEK: Filtrat po punojnë

Prishtinë, 12 shtator - Korporata Energjetike e Kosovës (KEK), demanton fuqishëm deklaratat e Lëvizjes Vetëvendosje që sipas zyrtarëve të saj janë të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)