22 Shkurt 2024

Ekonomi

Aleanca Kosova e Re mbështetë hetimet për korrupsion

Prishtinë, 16 maj - Aleanca Kosova e Re mbështetë hetimet për korrupsion në të gjitha institucionet e Kosovës dhe kërkon efektshëmri dhe rezultate konkrete, në mënyrë që të opinioni të mos mbahet peng i dyshimeve se ka apo... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)