26 Mars 2023

Ekonomi

Ligji i Punës, të korrigjohet pushimi i lehonisë

Prishtinë, 28 korrik - Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, me qëllim të shqyrtimit sa më të gjerë të Projektligjit të Punës, duke pasur parasysh dhënien e shumë vërejtjeve që nga kalimi i tij në leximin e... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 26 mars 2023

- Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, bën homazhe në Krushë të Madhe dhe në Krushë të Vogël. (Krushë e Madhe, ora 8:00)

- Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani bën homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në fshatin Krushë e Madhe. (Krushë e Madhe, ora 11:00)

- Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban konferencë për media. (Holli i Kuvendit të Republikës së Kosovës, ora 12:00)