01 Dhjetor 2023

Ekonomi

Rritet besimi në ekonominë evropiane

Bruksel, 7 janar - Sipas një raporti të ri, besimi në ekonominë evropiane u rrit muajin e kaluar në nivelin më të lartë në më shumë se tre vjet por tregoi gjithashtu se konsumatorët vazhduan të jenë të shqetësuar rreth... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)