19 Prill 2024

Arsim

UBT nënshkroi marrëveshje bashkëpunimi me IPKO-në

Prishtinë, 20 janar - Përveç kombinimit të përvojave më të mira akademike me punën praktike në industrinë e telekomunikacionit, për studentët e UBT, IPKO gjithashtu do të ofrojë tri produkte të veçanta të... Lexo

Kalendari

Ngjarjet e datës 8 gusht 2023

 - Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media. (Selia Qendrore e PDK-së, ora 11:00)

 

 - Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, organizon shfaqjen e filmave “I Pabesi” dhe “Heshtja Vret”. (Kino “Armata”, ora 20:00)